Pilotná aktivita školskej firmy EGMT – VEGO

VEGO je študentská firma založená žiakmi nášho gymnázia. Ako študenti sme sa rozhodli vyrábať ekologické a nápadité produkty.

Naša prvá firemná akcia sa uskutočnila na Valentína, kde sme predstavili jeden z našich hlavných produktov, ktorým sú sviečky. Z ekologického hľadiska vyrábame sviečky z repkovo-kokosovo-sójového vosku, s dreveným knôtom a v sklenených nádobkách. V ponuke máme štyri druhy vôní. Pomarančové, kokosové, jazmínové a nesmie chýbať levanduľa. Pretože naša škola doposiaľ nemala k dispozícii reprezentačný merch, výroba mikín bola našou prioritou. Mikiny budú určené pre všetkých zamestnancov a žiakov našej školy. Logo na mikine bolo navrhnuté oddelením marketingu, ktoré zároveň navrhlo aj dizajn na sviečky. Všetky produkty budú dostupné na našej webovej stránke, ktorej link bude zverejnený už čoskoro.

O našich budúcich postupoch vás budeme informovať a takisto nás pri práci môžete sledovať na našom instagrame vegoegmt.